Anasayfa
Telegram Grubumuza Katılın
  • Şimdi ders programı özelliği ile çok daha kullanışlı. Hemen deneyin.
15binogretmen haberMillî Eğitim Bakanlığı tarafından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu sözleşmeli öğretmen atamasının atama takvimi açıklandı. Henüz 15 bin ek atamanın branş bazında dağılımları belli olmadı ancak kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor.
15 bin ek öğretmen atama takvimine göre ön başvurular 27 Eylül - 8 Ekim tarihleri arasında alınacak. Adaylar sözlü sınav merkezi tercihlerini de yine aynı tarihlerde elektronik ortamda yapacaklar.
Sınavlar ise 12-27 Kasım 2021 tarihlerinde adayların merkez tercihleri dikkate alınarak gerçekleştirilecek.
Sözlü sınavların sonuçlarını aday öğretmnelerimiz 27 Kasım'da öğrenebilecekler.

Planlı Öğretmenim Yıllık Plan Uygulaması

Planlı Öğretmenim Android, IOS ve Huawei uygulamalarımızda bir çok branşın 2022/2023 eğitim yılı yıllık ünitelendirilmiş ders planları yer almaktadır. Telegram Grubu davet bağlantısı: t.me/planliogretmenim . Planlar excel formatında uygulama içinden indirilebilmektedir. Bu sayede telefonlarınızda kullandığınız plan ile okulunuza teslim ettiğiniz plan aynı plan olacaktır. Son verileri almak için uygulamanın ayar ekranındaki verileri güncelle düğmesine dokunmanız yeterli olacaktır.Google Play (Android) için buraya tıklayınız. App Store ( IOS-Apple) için buraya tıklayınız. AppGallery için buraya tıklayınız.

Çevrimiçi Olanlar

324 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi