Anasayfa
Telegram Grubumuza Katılın
  • Şimdi ders programı özelliği ile çok daha kullanışlı. Hemen deneyin.
2022 / 2023 Eğitim Öğretim Yılında tüm derslerin ünitelendirilmiş yıllık ders planları geçen yıl olduğu gibi yine sitemizde yerini aldı. 2021/2022 Eğitim yılında sitemizde ve mobil uygulamalarımızda yer verdiğimiz yıllık planlarımız toplamda yüzbinden fazla indirme sayısına ulaştı. Öyle ki Google aramalarında yıllık plan yazıldığında ilk sırada bazen ikinci sırada yer aldık. 
2022 / 2023 yıllık planlarımızı şuan sizler için özenle hazırladık. Bu yıl yine tamamen ücretsiz olarak siz değerli öğretmen arkadaşlarımızın hizmetindeyiz. Sizden ricamız tamamen ücretsiz olan mobil uygulamalrımızı okullarda tanıtarak bizlere destek olmanızdır.

Planlı Öğretmenim Yıllık Plan Uygulaması

Planlı Öğretmenim Android, IOS ve Huawei uygulamalarımızda bir çok branşın 2022/2023 eğitim yılı yıllık ünitelendirilmiş ders planları yer almaktadır. Telegram Grubu davet bağlantısı: t.me/planliogretmenim . Planlar excel formatında uygulama içinden indirilebilmektedir. Bu sayede telefonlarınızda kullandığınız plan ile okulunuza teslim ettiğiniz plan aynı plan olacaktır. Son verileri almak için uygulamanın ayar ekranındaki verileri güncelle düğmesine dokunmanız yeterli olacaktır.Google Play (Android) için buraya tıklayınız. App Store ( IOS-Apple) için buraya tıklayınız. AppGallery için buraya tıklayınız.

Çevrimiçi Olanlar

221 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi